27.5 C
Dili
Friday, April 12, 2024

Lista Deputadu hosi PLP ba Parlmentu 2023

Must read

PARTIDO DA LIBERTAÇÃO POPULÁR-PLP

Candidatos membrus Parlamento NasionalbaPeriode 2023-2028

ASSINATURAS DOS DECLARANTES/CANDIDATOS:

 

NO

 

NOME DE DECLARANTES/CANDIDATOS

 

Nº.ELEITORAL

 

ASSINATURA

 

CANDIDATOS EFECTIVOS

1 TaurMatanRuak 0001058
2 Helder Freitas 00664834
3 Maria Angelina Lopes Sarmento 0487705
4 Adolfo Martins 00088744
5 Abel dos Santos 000514673
6 Ermenegilda da C. Laurentina 0484000
7 Mario Freitas 000675551
8 Francisco de Vasconcelos 0783812
9 Rosalina Ximenes 000481863
10 Júlio da Conceição” Loro-Mesak” 00645034
11 Antoninho da Silva Pinto 00560449
12 Domingas dos  Santos 00198873
13 Bernardo Quintão 00373548
14 Pedro Eusebio A. de Oliveira 00728892
15 SigniChandrawatiVerdial 0481486
16 Amilcar de Araujo dos Reis 000643559
17 Quintino da Costa 000247075
18 Natalia de Araujo 0455894
19 Carsiliano Oliveira 000651001
20 KarlitoVaria 00006836
21 Regina de Sousa 000174910
22 SilvesterSilaTeme 000544403
23 Geraldo Pinheiro de Araujo 00438151
24 Maria M. da Costa Boavida 00629314
25 Carlos Jose Alves 000187820
26 Martinho Emiliano Gusmão 00472879
27 Maria José da Fonseca Monteiro de Jesus 000600389
28 Abraão JoséFreitas 000629135
29 Demetrio do Amaral de Carvalho 0481945
30 Meta Mendonça 000010445
31 Abel Pires da Silva 0513305
32 JoãoSoares Reis Pequinho 000569438
33 Mónica Pereira Santos 000356195
34 Rafael Mendes Ribeiro 000565603
35 AdãoNoeNetoFraga 000138671
36 VerónicaHenriques Moniz 000643029
37 Tiago AmaralSarmento 0714542
38 Nicolao Salvador Marques 000541759
39 Manuela SoaresBrites 0114018
40 Mateus dos Santos Pereira 00576530
41 Manuel dos Santos 00558554
42 Nenita de Assunção H. Baptista 000192170
43 Constantino da C.C.X.E. Brandão 0315936
44 JoãoXimenes 000773053
45 Teresa Adelaide Pereira 000536571
46 Abel da Conceição 000005251
47 Alfredo JeronimoGuterres 000133585
48 Micaela de Deus 0077731
49 Honorio de Almeida 00553352
50 VicenteSarmento 000790742
51 AntonietaFreitas Rodrigues 0141685
52 Longuinhos dos Santos 000545259
53 Daniel Santos do Carmo 0505420
54 OctáviaAlvesNunes 00536876
55 Azevedo Lourenço da. C Marçal 00124997
56 Saimon da Silva Salsinha 000639303
57 Gradiana Manuela do Carmo 000715745
58 Arnaldo da Silva Gusmão 00160235
59 Aderito António Lobo da Silva 000348981
60 NatalinaViana da Rosa 000562255
61 OzorioLeque 00197886
62 Nolasco Mendes 00452722
63 AgustaAmaral Lopes 0569090
64 Salomão Cabral 000478737
65 Joana Lima Vidal 000583779
 

CANDIDATOS SUPLENTES

66 Jonas Bonifacio dos Reis 000108473
67 Bonifácio Gomes Soares 000279150
68 Clarinha M.de F.G.B. dos Reis 0052676
69 Jacinto Baptista 000762738
70 Cipriano Madeira Pinto 000519302
71 Zélia Maria Belo da Silva 000141265
72 Gracindo da Silva 000059146
73 Fausto Maia Gama 00601214
74 Ana Joana dos Reis 0608973
75 Mariano Duarte Q. Carmo 000506712
76 ElidioXimenes 00799038
77 Elezita da Conceição A. Tilman 0661113
78 Osorio Almeida 0653404
79 Julio do Rosario Lemos 000073574
80 Jesuina Marques Ricardo 000625876
81 Juel de Sousa 000474057
82 Joni Lucas da Assunção 000306955
83 Evalisa Monica Dila 000507611
84 Antonio da Costa Sarmento 00397029
85 SedeligioXimenes 000164404
86 Maria Olinda Ape Oqui 00440823
87 Roberto Xavier Florindo 000680457
88 Noe Gaspar Pinto da Silva 000601485
89 ImaculadaMendonça 00192317
90 Bernadete Lou-Mau da Costa 000643824

 

 

 

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article